GÜVENİLİR VE KALİTELİ
KURUMSAL NETWORK

Kurumunuzun İhtiyaçlarını Uzun YıllarGARANTİYE ALIN

İhtiyaçlarınızı uzun yıllar karşılayacak network altyapıları oluşturun.

Kurumsal network ağları, sayısallaşan tüm sistemlerin temel altyapısını oluşturmaktadır. Bu nedenle kurumsal network sistemlerinin ölçeklenebilir, güvenilir ve genişletilebilir şekilde tasarlanması gerekmektedir.

KURUMUNUZA ÖZEL

Otel ve hastaneler için özel olarak geliştirilen SmartSuite WiFi+ teknolojisi ile otel ve hastanelerdeki WiFi altyapıları kullanıcıların ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlandı. En dip noktalarda, en kalın duvarların arkasında dahi sorunsuz bir WiFi hizmeti kurumunuzun kalitesini artıracak.

ÖLÇEKLENEBİLİR

Telekomünikasyon teknolojilerinde hızla artan data boyutları, sistemlerin tasarım aşamasında kurumların ihtiyaçlarının doğru olarak ve ileriye dönük şekilde tespitini çok önemli hale getirmiştir. Bu nedenle WiFi+ sisteminin sağladığı ölçeklenebilir bir altyapı kurulumu çok önemlidir.

GENİŞLETİLEBİLİR

IPS tabanlı sistemlerin artışına bağlı olarak sınırsıza doğru uzanan bir işlem gücü gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Bu noktada genişletilebilir sistemler ile zamanla ortaya çıkacak güncelleme maliyeti azalmaktadır.

YÜKSEK KALİTELİ

Data boyutlarına orantılı olarak ortaya çıkan güçlü network sistemleri, uzman kadromuzca kurumunuza özel olarak hazırlacak network topografileri doğrultusunda inşaa edilecektir

Size En Kısa Zamanda Ulaşalım