Yazılım Ve Donanım Entegrasyonunda

OPERATÖR ÇÖZÜMLERİ

İhtiyacınız olan yazılım ve donanım çözümleri ile kusursuz ürünlere sahip olun.

Türkiye ve dünyanın ileri gelen operatörleri bizi tercih ediyor.

Mobil Platformlar

Android OS ve iOS platformlarında mobil uygulamalar, TV uygulamaları ve MDM çözümleri noktasında Beytepe Bilişim olarak Türkiye ve Dünya’nın en büyük operatörleri ile çalışmaktayız. Mockup tasarımlarından uygulamanın Google PlayStore ve Apple Store’da yerini almasına kadar tüm süreçlerde destek vermekteyiz.

Web Uygulamaları

Operatörlerin son kullanıcıları ile bir araya geldikleri en önemli kesişim noktası olan web uygulamaları ile fiyat/maliyet ve performans kriterlerinizi göze alarak kurumunuza en uygun çözümü sunacağız. Deneyimli ekibimiz ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan ürünlerimiz ile kusursuz ürünlere sahip olun.

STB/OTT Çözümleri

Yayıncılık alanında OTT ve IPTV olarak kurumlara özel streaming uygulamaları ile tam uyumlu, donanım yazılım optimizasyonları yapılmış. Back-End’den kumanda tasarımına tüm süreçlerde size destek olarak bir iş ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

BB CPE Çözümleri

Dünya’daki en büyük operatörlere özel geliştirme ve üretim yapan iş ortaklarımız ile ihtiyacınız olan Broadband ekipmanlarını yazılım ve satış sonrası destek ile tedarik ediyoruz. Avrupa’dan Kuzey Amerika’ya, Asya Pasifik'ten Güney Amerika’ya referanslarımız ile yazılım ve donanım çözümlerinde ihtiyacınız olan güven için bize ulaşın.